środa, Luty 13, 2019, 16:42

  Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wspierając działania Rady, przyczynili się do poprawienia komfortu dzieci podczas ich pobytu w szkole i zaprasza wszystkich Państwa do aktywnej współpracy z Radą Rodziców.

  Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą i przypominamy o dokonywaniu wpłat na rzecz Rady Rodziców w kwocie 36 zł (od rodziny). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze. 

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody oraz próbujemy zmieniać przestrzeń szkolną tak, aby otaczająca przestrzeń wywierała na dzieciach pozytywne bodźce. Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe.

 Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym, jak również i w tym, z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

-stworzyć wielkoformatowe gry, które dają uczniom możliwość wspólnej zabawy, integracji i zdrowej rywalizacji,

-gabinet pani psycholog i pedagog  oraz szkolną bibliotekę wyposażyliśmy w worki  i pufy sako,

-korytarz górny i dolny wyposażyliśmy w 2 stoły do gry w piłkarzyki,

- nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o drewniany teatrzyk KAMISHIBAI wraz z bajkami,

-dzieliliśmy wsparcia finansowego organizatorom wypoczynku letnich i zimowych półkolonii dla uczniów naszej placówki,

-przeprowadziliśmy i opłaciliśmy warsztaty bożonarodzeniowe w pięciu klasach,

-pierwszoklasistów uhonorowaliśmy pamiątkowymi medalami,

-wszystkich uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce (219osób), tradycyjnie nagrodziliśmy statuetkami podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018,

-dofinansowaliśmy zakup 22 pomponów, które będą wykorzystywane podczas uroczystości szkolnych, co pozwoli uatrakcyjnić występy taneczne i coroczne kibicowanie w rozgrywkach sportowych,

-dla wszystkich uczniów klas III kończących pierwszy etap edukacji ufundowaliśmy nagrody książkowe,

-prawie 140 uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się w konkursach pozaszkolnych, również nagrodzimy książkami,

-dofinansowaliśmy uroczystości szkolne. Z wielką przyjemnością pomogliśmy w organizacji pikniku „SOBOTA Z NIEPODLEGŁĄ”. Przekazaliśmy potrzebne materiały w postaci artykułów papierniczych, naczyń jednorazowych, nagród dla dzieci uczestniczących w konkursach oraz pomogliśmy w organizacji stoisk gastronomicznych,

-sfinansowaliśmy  zakup nagród dla uczniów biorących udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych,

-opłaciliśmy konkurs ogólnopolski Fox i międzynarodowy Kangur,

-dofinansowaliśmy oddziały klasowe w formie 30% zwrotów,

-pokryliśmy koszty wycieczki dla uczniów wyróżniających się w selektywnej zbiórce odpadów,

    Wsparcie z Państwa strony jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania. Chcemy kontynuować podjęte działania i w związku z tym liczymy na Państwa wsparcie i zaangażowanie.


Z poważaniem

Rada Rodziców SP 15


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Copyright ©2016 Rada Rodziców przy SP nr 15 w Koninie, All Rights Reserved.