Wtorek, Czerwiec 11, 2019, 11:21

1)  Ufundowaliśmy prawie 300 statuetek dla uczniów z bardzo wysokimi wynikami w nauce.

zdjec01

zdjec02 

2)   Dla uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się w pozaszkolnych konkursach przedmiotowych i sportowych ufundowaliśmy nagrody książkowe.

1111

3)   Dla uczniów klas III kończących pierwszy etap edukacji ufundowaliśmy słowniki matematyczne, które zapewne przydadzą się w matematycznych potyczkach w klasie IV.

222

4)   Kupiliśmy 12 strojów sportowych, które będą wykorzystywane podczas zawodów sportowych, aby nasza drużyna pięknie prezentowała się w sportowych zmaganiach.

333

5)   Zakupiliśmy nagrody dla uczniów biorących udział w corocznym konkursie ,,Z BIBLIĄ NA TY”.

 zdjec03


6)   Uczestników SZKOLNEGO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ  nagrodziliśmy drobnymi upominkami.

 zdjeci04


7)    Ufundowaliśmy nagrody dla uczniów biorących udział w DNIU SPORTU.

444

8)   Sfinansowaliśmy zakup  upominków, które były wykorzystane podczas loterii fantowej dla klas IV organizowanej w ramach PIKNIKU ZOFII URBANOWSKIEJ (15 maja). W tym dniu służyliśmy także pomocą przy obsłudze stoiska z ciastem.

555

9)   Ufundowaliśmy nagrody dla  zwycięzców szkolnego konkursu literacko-plastycznego ,, OPOWIEM CI HISTORIĘ…” na wykonanie kart do teatrzyku Kamishibai. 

666

10)   Nagrodziliśmy uczniów II EDYCJI KONKURSU PIOSENKI POLSKIEJ I ANGIELSKIEJ. 

777


11)   Naszych sportowców-zwycięzców konkursu 1001 GRY doceniliśmy słodką niespodzianką-wspólnym wyjściem na lody☺

 


12)   5 i 6 czerwca uczestniczyliśmy w PIERWSZYM KONIŃSKIM KONGRESIE EDUKACYJNYM, aby wspólnie z przedstawicielami samorządu, dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami, aktywistami na rzecz idei nowej edukacji, rodzicami i uczniami pochylić się nad wizją lepszej edukacji oraz wspólnie omówić i wypracować metody pozytywnych zmian w konińskich szkołach.

 


13)   Przekazaliśmy 23 arkusze brystolu potrzebnego do oprawy prac plastycznych naszej uczennicy- Maceliny, która 7 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury miała swój wernisaż. Marcelinie serdecznie GRATULUJEMY ogromnego talentu.  

 


14)   Aktywnym uczniom biorącym udział w corocznym KONKURSIE SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW opłaciliśmy pobyt w sali zabaw ,,Wartownia”.

 


15)   Zamówiliśmy wypełniacz do uzupełnienia worków i puf sako , które znajdują się w sali nr 20.

 

 

 

16)   Sfinansowaliśmy koszty przejazdu do Słupcy drużynie chłopców, którzy uczestniczyli w FINALE  REGIONU KONIŃSKIEGO W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM oraz koszty transportu do Rychwała na POWIATOWY TURNIEJ BOCCIA.

 


17)   30% zwroty od wpłaconych składek na RR otrzymały następujące oddziały klasowe: 1a,  1b,  1c,  1di,  2a,  2c,  2e,  4a,  4b,  4e,  5a,  5e,  6as,  6di,  7b,  8b,

 


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Copyright ©2016 Rada Rodziców przy SP nr 15 w Koninie, All Rights Reserved.